Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 25 października 2010

Kibicujemy (46)

Autor: Dominik Szcześniak Ósma wybiła! Kibicujcie komiksiarzom! Wspierajcie ich w codziennych trudach związanych z przygotowywaniem albumów komiksowych! Przybijajcie piątkę pomysłom, podglądajcie ekskluzywne grafiki... kibicujcie!

Takie listy jak ten, który znajdziecie poniżej aż miło się czyta. Odpuszczam więc klasyczną podprowadzkę i zostawiam was sam na sam z Przemkiem Surmą, który zdaje raport z prac nad "Honolulu Club":

Witajcie!
Czas na trzecie sprawozdanie z Honolulu Club. Tradycyjnie zacznynamy od rzutu okiem na hmmarlołometr, który jak widać wskazuje pewien postęp. Bo rzeczywićie postęp jest... Można wręcz powiedzieć, że pierwszy rozdział został w zasadzie skończony (brakuje dosłownie dwóch kadrów i ciut tekstu).
Druga dzisiejsza wiadomość ucieszy chyba przede wszystkim Czytelniczki i tych spośród Czytelników płci szpetnej, których nie wprawia w zakłopotanie towarzystwo samca alfa (W tym przypadku nawet samca "alfa i omega"). Otóż w drugim tomie przygód Hmmarlowe'a, powróci koszmar detektywa. Tak, zgadliście...

Inspektor Demorales znowu pokaże wszystkim, jak pachną prawdziwe feromony i jak smakuje policyjna pięść. Poza tym będzie robił takie rzeczy, że mocno się zdziwicie. Trzeci news też a propos Demoralesa.
Oto odpowiedź na pytanie skąd de Niro wśród moich inspiracji wymienionych w "Niedolach Julitty". Tak... kiedy już w końcu Bollywoodzianie postanowią Hmmarlowe'a ekranizować, telefon do pana Roberta będzie pierwszym jaki wykonam.

Przy okazji... ciekawe czy Czytelnicy Ziniola mają swoje propozycje dotyczące obsady... Hmmm?

pozdrowienia z Honolulu Club,
Surpiko

PS. Przy realizacji tego wpisu ucierpiał plakat przepysznego filmu "Jackie Brown".

To, co dotychczas twórcy biorący udział w naszym cyklu samodzielnie wymyślali w pocie czoła, Surpiko zrzucił na wasze czytelnicze głowy. Dajcie więc znak! Kibicujcie!
Ciąg dalszy nastąpi...

Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: