Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 27 września 2010

Kibicujemy (26)

Autor: Dominik Szcześniak Ósma wybiła! Jak w każdy roboczy dzień tygodnia - zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują tym osobnikom. Kibicuj i Ty!

Do mojej skrzynki trafił tajemniczy list w tajemniczej kopercie. Jego treść, mimo że owiana tajemnicą, zdradzała co nieco informacji w związku z produkującym się właśnie komiksem znanego w gniewnych kręgach, niezwykle kulturalnego artysty komiksowego. Słyszeliście o "Honolulu Club"? Nie? A co ja Wam będę opowiadał. Wszystko jest w liście - czytajcie!
Hej, tu Surpiko!

Mija rok od premiery "Niedoli Julitty" i najwyższy chyba czas dać znać, co od tego czasu wydarzyło się w życiu Hmmarlowe'a. A wydarzyło się sporo - w sam raz tyle, ile można zmieścić na 64 stronach drugiego tomu pełnego jego kolejnych spektakularnych detektywistycznych tryumfów.

Dziś, na specjalną prośbę Ziniola zdradzę Wam po raz kolejny pewną tajemnicę... Oto ekskluzywny widok na fragment pulpitu mojego komputera:
Uwaga! Nazwa i zawartość folderu jest zupełnie nieprzypadkowa.
W środku jest już kilkanaście gotowych, pełnych łez i żelu plansz. Ciągle jest więc szansa, że zdążę na Festiwal w Łodzi. Przyszłoroczny Festiwal w Łodzi. Mam nadzieję, że oczekiwanie uprzyjemni Wam (pomagając jednocześnie w wizualizacji stanu zaawansowania prac) specjalny hmmarlołometr.
Pozdrowienia!

Surpiko, czyli Przemek Surma włączył się do naszej akcji kibicowania komiksiarzom i sami przyznacie - zaprezentował materiał tak ekskluzywnego kalibru, że chyba nikt się tego nie spodziewał. Bądźmy z nim do października przyszłego roku, śledźmy hmmarlołometr, wspomóżmy dobrym słowem! Komiksowi Przemka będziemy kibicować co dwa tygodnie!

Ciąg dalszy nastąpi...

Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

4 komentarze:

Iron pisze...

Pięknie się zaczyna dzisiejszy dzień :) Czekałem od dawna na tą wiadomość. Będę kibicować!

Daniel Gizicki pisze...

wspieram i kibicuję!

Anonimowy pisze...

widzę, że w poniedziałki zwykliście kibicować samym znakomitościom! Popieram!
wojtas

ramirez82 pisze...

O! Super wiadomość! Hmmarlowe był kapitalny, oby druga część była równie dobra!