Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 19 września 2013

Kibicujemy (340)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty! 
Międzynarodowy Festiwal komiksu i Gier zbliża się wielkimi krokami. Na tej imprezie pojawić się mają nowe produkcje Huberta Ronka - poza "Torgalem", któremu już kibicowaliśmy, ukazać ma się zbiorek "E-Generation". Co to będzie? O tym Hubert Ronek:
"E-generation" jest na ostatniej prostej i pewnie zmierza do mety - pliki poleciały już do drukarni i zinowy zeszycik powinien mieć swą premierę podczas tegorocznego MFKiG w Łodzi. Zainteresowanym pewnie obiło się o uszy, czym jest ten zbiorek, ale w telegraficznym skrócie postaram się określić jego zawartość. Stanowi ją 80 komiksowych pasków, które kilka lat temu robiłem dla Biura Tłumaczeń Skrivanek, jako cotygodniowy internetowy cykl. Wszystko razem zebrane na 44 stronach A5 w czerni i bieli z kolorową okładką.A jeszcze niżej coś co mnie samego wprawiło w niemałe osłupienie. Podczas składu "E-Generation" odnalazłem skany własnej produkcji, sygnowane wspólnym tytułem "Generation Y". Są wśród tych rysunków 4 paski (których nie pokazuję, by oszczędzić Wam bólu) oraz dwie grafiki (nazwijmy je) koncepcyjne, które niosą ze sobą jakiś przyzwoity potencjał. Musiało to wszystko powstać w momencie rodzenia się pomysłu na "E-generation". 

Jest jeszcze opcja, że ktoś to podrobił i mi podrzucił, ale chyba jednak to mało prawdopodobna wersja rzeczywistości...

Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicuj komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec

Brak komentarzy: