Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 3 września 2013

Kibicujemy (328)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Superbohaterowie mają obecnie w Polsce dobrą passę. Nie dość, że regularnie ukazują się pozycje amerykańskie, to i Polacy nie próżnują. Do panteonu superherosów już niebawem dołączy zupełnie nowy bohater - Polski Duch. Posłuchajcie, co ma do powiedzenia grupa PD:
Od  czego by tu...a tak. Chcieliśmy was zaprosić do zapoznania się z przygodami nowego polskiego superbohatera. Od dzieciństwa pasjonowali nas goście w trykotach, zawsze marzyliśmy żeby robić z nimi komiksy. Jest nas kilku, ale będzie więcej. Sądzimy, że na polskim niebie znajdzie się jeszcze trochę wolnego miejsca, LOT raczej ostatnio nie zajmuje całej wolnej przestrzeni.  Komiks jest za friko, będzie aktualizowany raz na tydzień - przynajmniej, prawdopodobnie w niedzielę po południu, żebyście w poniedziałek rano mogli zacząć od kolejnej wspaniałej i wciągającej planszy.

Zapraszamy na bloga Polskiego Ducha, gdzie znajdziecie pierwsze plansze plus parę dodatków, oraz oczywiście do wsparcia nas na naszym profilu. Prześlijcie tą nowinę dalej. Dajcie znać jeśli coś zgrzyta. Ruszamy na całego od października. Do tego czasu jeszcze się odezwiemy, jak ogarniemy to co mamy, to wam powiemy, co mamy i czego możecie się spodziewać.

Ze względu na niewybredny momentami język bohaterów komiks raczej dla czytelników powyżej lat 16. Golizny będzie mniej niż w innych rodzimych produkcjach, ta poniżej tylko na zachętę.
PD Grupa.
 
Ciąg dalszy nastąpi
Grafikę tytułową akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" przygotowała PD Grupa.

4 komentarze:

Maciej Pałka pisze...

Wypada pokibicować.

jaszczu pisze...

Fajnie, kibicuję i w ogóle.
Tylko wydaje mi się to takie na maksa po najmniejszej linii oporu, że polski superbohater, to od razu te polskie barwy, orzeł, Polska w nazwie itd. Takie prosto w ryj, żeby nie było wątpliwości. Najciekawszą próbą stworzenia historii superbohaterskiej w polskich realiach, i przy okazji najlepiej wykonaną (łącznie z dizajnem głównego bohatera itd.) jest dla mnie dotychczas Bler. Ten projekt raczej blerowej poprzeczki nie przeskoczy. Powodzenia.

WO pisze...

A co ze specgrupą do rozwałki? :(

KamilCzytaKomiksy pisze...

Czyżby Tomek Kleszcz rysował? :)