Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 20 grudnia 2010

Kibicujemy (82)

Autor: Dominik Szcześniak Ostatni raz kibicujemy dziś komiksowi "Honolulu Club" Przemysława Surmy. Ostatni raz w tym roku. Ostatni raz przed nadejściem wiosny. Na tę okoliczność Surpiko przygotował zapowiadane już smakołyki: plansze z albumu oraz rozwiązanie konkursu...

Witajcie,
Dostawałem ostatnio wiele sygnałów o nerwowym oczekiwaniu Czytelników "Ziniola" na ogłoszenie wyniku konkursu, ogłoszonego w moim poprzednim liście. Dlatego też, by nie nadużywać Waszej cierpliwości, rozwiążę go tu i teraz bez zbędnych formalności i zwyczajowej przerwy na reklamy.
Otóż pierwszą osobą, która w pełni precyzyjnie odpowiedziała na zadane przeze mnie pytanie był Anonimowy Kazik. On też (o ile zgodzi się zrezygnować się ze swej anonimowości) otrzyma główna nagrodę: hmmarlowowski obrazek i album "Honolulu Club" (kiedy/jeśli powstanie).

Ale to nie koniec... Po krótkiej naradzie z moim wewnętrznym jury postanowiłem przyznać nagrody pocieszenia wszystkim z Was, którzy wzięli udział w konkursie. Tą nagrodą będzie również obrazek (z tym, że o ciut mniejszym stopniu wypasienia...). Zainteresowanych proszę o kontakt z "Ziniolem".
Proszę jednocześnie o odrobinę cierpliwości w oczekiwaniu na przesyłki. W związku z "małym" (3,9 kg) wydawnictwem, które ukazało się w ubiegłym tygodniu nakładem Żonki i moim, lekkiemu przeorganizowaniu uległa surpikowa twórczość. Zapewniam, że kiedy tylko otrząsnę się po przeżyciach i znajdę w nowej roli współwydawcy, wracam do pracy.

Byłbym też bardzo zadowolony, gdybyście w któryś z długich zimowo - świątecznych wieczorów znaleźli chwilkę na przeczytanie wstępnych próbek przygotowywanego komiksu, które zgodnie z obietnicą przedstawiam poniżej.
To już ostatni list w tej serii. Bardzo dziękuję wszystkim Czytelnikom i "Ziniolowi". "Club Honolulu" przysypał śnieg. Zobaczymy jak będzie się prezentował kiedy stopnieje na wiosnę.
 

Wesołych Świąt!
 

Wasz Surpiko

Ciąg dalszy nastąpi...

Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

7 komentarzy:

Maciej pisze...

Hoho, gratulacje!

Ystad pisze...

a ja cholender nie brałem udziału bo widziałem że była już dobra odpowiedź... Sit!

Anonimowy pisze...

Gratulacje! Ciekawe jakiej płci to małe wydawnictwo!
wojtas

Jarek Obważanek pisze...

Gratulujemy! :)

Nasz już dobija do 10 kg. ;)

Anonimowy pisze...

Gratulacje!

Swoje dane wysyłam już na maila Ziniola. Dziękuje za "wypasiony" prezent!!!

Kazik

Anonimowy pisze...

Już nie mogę się doczekać tego rysunku! :D

Kazik

Daniel Gizicki pisze...

gratulacje dla dumnych rodziców!