Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 31 grudnia 2010

Degrengoland

Autor: Dominik Szcześniak
Rok się kończy, "Degrengoland" zaczyna. 31 grudnia jest dniem startu projektu, którego jestem scenarzystą, Maciej Pałka i Paweł Wojciechowicz rysownikami, a Robert Looby translatorem. Komiks możecie czytać w dwóch wersjach - polskiej i angielskiej. Ta druga nosi tytuł "Deteriorandia". Wszystko to na fantastycznie przygotowanej przez Macieja stronce (o której zresztą co nieco napisał - o tutaj).
"Degrengolandowi" już kibicowaliśmy. Trzykrotnie kibicowaliśmy. A takie kibicowanie zazwyczaj kończy się recenzją na www "Ziniola". W tym przypadku, z oczywistych względów, tak się nie stanie, a recenzentem będziesz Ty, czytelniku.
Czytaj więc, obserwuj, zaglądaj co tydzień w piątek o 8:00, albo co miesiąc, by poczytać hurtowo. Przy okazji wstąp na facebooka - tam też Jah Kozłoski pozostawił po sobie ślad. 
A póki na www wisi jedna strona, na zachętę i na koniec roku, zerknij na exkluzywne materiały z przeszłości, dotyczące tego projektu:
Okładka pierwszego zeszytu
Okładka drugiego zeszytu
Zapraszam do czytania, życząc jednocześnie dobrego roku.

5 komentarzy:

Maciej pisze...

Haha, ale odgrzebałeś starocie!

Paweł "Trreker" Wojciechowicz pisze...

Dobrze chlopcy, ze wreszcie ta nasza machina Degrengolandowa ruszyła:).

tomek pisze...

prawdziwe farbki czy ps? okładki ładnie sie prezentuja całkiem.

Maciej pisze...

Starocie. Pierwsza to akwarele/gwasze/tempery. Druga to olej na płótnie. Pierwszą przerobiłem i użyłem jako teaser a drugiej raczej nie wykorzystamy.

tomek pisze...

I bardzo dobrze, osobiście im mniej kompa, tym lepiej jak dla mnie. Szkoda tylko że ręczna robota tyle trwa, pozdrawiam i kibicuje of koz.