Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 9 lipca 2012

Kibicujemy (282)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie komiksiarzom! Zaglądamy do szuflady Grzegorza Pawlaka. Co słychać u Benka Dampca i Villaina?

Obecnie wciąż powstają dwa większe projekty, o których wspominałem już dość dawno. Benedykt Dampc i skarb piratów do scenariusza pana Szyłaka, oraz Villain na rynek amerykański. I to ten drugi na razie jest najbardziej zaawansowany. Dwa zeszyty plus backup story (również mojego autorstwa i scenarzysty głównej historii – Jushuy Metzgera) są skończone, kolor, tekst, okładki, wszystko ładnie i grzecznie czeka na kolejne, pozostałe dwa zeszyty. Trzeci powstaje, choć baaardzooo powoli.
Z kolei Benedykt jest robiony raczej z doskoku, w chwilach, gdy pojawia się chęć rysowania czegoś odbiegającego od „łotra”. Wszystko związane jest niestety z brakiem czasu… i innymi projektami, które w między czasie się pojawiły. 
Z tego miejsca przepraszam za to Pana Szyłaka. 
A jeśli powieją dobre wiatry, to w tym roku oba projekty zostaną zakończone. Plus może jeszcze jakieś szorciaki:) 
Więcej informacji będę przekazywał poprzez swojego bloga.
Plansza z Benka Dampca
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

1 komentarz:

Daniel Gizicki pisze...

Napinaj panie kolego!