Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 17 lipca 2012

Kibicujemy (288)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie komiksiarzom! Ultimate K.O.P.S. - Dies Irae to projekt autorstwa scenarzysty Adama Czernatowicza i rysownika Piotra "Teenna" Kamińskiego. Oddaję klawiaturę scenarzyście:
Projekt to najprawdziwszy spin-off (o ile się orientuję, byłby to chyba pierwszy polski w pełni spin-offowy album) o nazwie Ultimate K.O.P.S - Dies Irae, ze mną jako autorem scenariusza, Teennem jako rysownikiem no i rzecz jasna, ze zgodą na całe przedsięwzięcie udzieloną przez Katera (bo co to byłby za projekt bez zgody twórcy oryginalnego?). Z bardziej technicznych szczegółów, to akcja "rozwarstwia się" od oryginalnego nurtu od odcinka 320 i nie ma żadnych powiązań z wydarzeniami pojawiającymi się w komiksie od tamtej pory. Jeśli idzie o bohaterów, to w zasadzie nie ma większych zmian charakterologicznych. Historia przedstawiona ma stanowić połączenie humoru oryginału i Człowieka Bez Szyi w ciut poważniejszej oprawie. Objętościowo - pełna i bardzo piękna historia na nieco ponad 50 STRON. 
Planujemy uderzyć z premierą na październik (czyli Łódź) i mamy szczerą nadzieję, że wszystko uda się odpowiednio przeprowadzić i zmieścić w tym wyznaczonym terminie. Jak już wspomniałem, komiks jest już nieomal ukończony, przed nami perspektywa rozmowy i dogadania się z wydawcą.
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: