Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 11 lipca 2012

Kibicujemy (284)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie komiksiarzom! Konstruktowi ostatni raz kibicowaliśmy dawno temu. W międzyczasie komiks Jakuba Kijuca z papieru przeniósł się do Internetu. Co się z nim działo i co czeka jego czytelników - o tym opowie sam autor:

Koniec „Kibicowania” może być początkiem, albo zapowiedzią czegoś nowego.
Lada moment ukaże się piąta część cyfrowej wersji Konstruktu. Powoli zaludnia się małe Uniwersum Czarnej Materii. Pojawiła się „Zębata Kobieta”, która zjadła całe jedno miasto (i kilka wsi) Lubelszczyzny, swój mały występ miał również Ambient, który otrzyma swój numer Konstruktu w szóstej części serii.
W najnowszym odcinku wyjaśniającym kim jest Filip Stix przez chwilę w tle pojawi się postać z rysunku, który przygotowałem specjalnie na pożegnalne „Kibicowanie”.
Ilustracja przedstawia Planita.
„Planit” to nowa seria komiksowa w wersji cyfrowej spod znaku Czarnej Materii. Pierwszy numer ukaże się prawdopodobnie po wakacjach. Więcej info wkrótce na blogu Opium VI.
A skoro na chwilę tutaj wróciłem: Dzięki Ziniolu za „Kibicowanie”!
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: