Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 10 lipca 2012

Kibicujemy (283)

Autor: Dominik Szcześniak Nigdy nie jest za późno na kibicowanie. Dzisiaj kilka informacji na temat komiksu Portal od jego autorów - Kajetana Wykurza i Macieja Andrysiaka.

KW: Dla tych co jeszcze nie wiedzą, a chcieliby wiedzieć... Pracuję obecnie nad komiksem, którego roboczy tytuł brzmi „Portal - Krew i Mgła”. Ma to być pierwszy album (co najmniej) trzyczęściowej  serii, utrzymanej w duchu urban fantasy z elementami steampunku. Autorem scenariusza jest Maciej Andrysiak, znany niektórym ze współpracy z Aleksandrą Spanowicz. 
MA: Akcja pierwszego tomu dzieje się w anonimowym mieście  w ciągu jednej nocy, pełnej makabrycznych i tajemniczych zdarzeń, z którymi musi sobie poradzić STRAŻNIK , przybywający z innego wymiaru by zamknąć Portal, który ktoś otworzył... Ścigając po mrocznych ulicach istoty, które przedostały się do naszego świata STRAŻNIK staje się świadkiem i uczestnikiem niezwykłych wydarzeń, które mają mieć wpływ na całość jego świata (KRAINY ULTAR), oraz przewartościować jego sposób widzenia otaczającej go rzeczywistości. Świat przedstawiony w tym tomie pełen jest nadprzyrodzonych zjawisk, łączących się z pałacowymi intrygami, królobójcami i tajemniczymi dezerterami. 
KW: Na swoim blogu staram się na bieżąco informować o pracach nad komiksem, jednocześnie udostępniając materiały graficzne. Zapraszam do śledzenia i wspierania komentarzami tego projektu. 
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

2 komentarze:

tanix pisze...

dobra, dobra, kiedy premiera? ;)

Kaje pisze...

Jak Bóg da to w przyszłym roku.