Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 18 lipca 2012

Kibicujemy (289)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie komiksiarzom! Hubert Ronek po "powrocie" nie próżnuje. Poza świeżo uruchomionymi blogami niebawem będziemy mogli przeczytać jego nowy komiks: Torgal - Zemsta dziadka. Posłuchajcie co mówi autor i zerknijcie na pierwszą planszę albumu oraz fragment jego okładki. Plus: co dalej z KGB?
TORGAL - Zemsta Dziadka to kontunuacja parodii, która kilka lat temu zawitała na łamy zinowego xeropapieru. I poniekąd na te łamy powróci, ale tylko poniekąd. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem na MFK pojawi się zeszyt, zbierający starą i nową część pod szyldem specjalnego wydania KGB. Premierowego materiału będzie około 20 stron, na razie narysowana jest połowa. Razem 36-40 czarno-białych stron B5, kolorowa okładka, dodatkowo pewnie nieco tekstu ode mnie. 

Powrotu do KGB jako takiego nie widzę - nie ten klimat, nie ta głowa, nie ta rzeczywistość. Ale taki zinowy one-shot z chęcią bym zrealizował. Kibicujcie!
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: