Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 4 listopada 2010

Kibicujemy (53)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie komiksiarzom! W każdy dzień roboczy, o godzinie ósmej zero zero my to robimy na stronie "Ziniola"! Wspierajcie ich w wymyślaniu fabuł i rysowaniu komiksowych kadrów! Dziś po raz ostatni posłuchajcie co ma do powiedzenia autor "Konstruktu" Jakub Kiyuc.

Czy to, co znajdziecie na blogu seejerychotower.blog.pl jest w jakiś sposób powiązane z "Konstruktem"? Odpowiedź wydaje się oczywista. Śledźcie co tydzień nowe/stare wpisy blogera, którego zaintrygował pewien znaleziony obraz... W założeniu wszystko będzie miało swój finał w komiksie. Nie w pierwszym numerze, ale później.
W przyszłości będą wpisy innych osób, które podczas przechadzki po Lublinie zauważyły różne, dziwne rzeczy... i postanowiły podzielić się swoimi spostrzeżeniami z autorem internetowego pamiętnika.

A co z samym "Konstruktem"? Ostateczny termin to 12 listopada. Z samego rana będzie można pójść do kiosku i powiedzieć: „poproszę komiks Czarna Materia Prezentuje: Konstrukt”. Po drugiej stronie zapewne usłyszymy nieśmiertelne „Co?”.

Wtedy sugeruję pokazać palcem, albo z miejsca udać się do otwartego saloniku i wybrać sobie samemu. Może będzie gdzieś wersja limitowana?

Tuż po premierze pierwszego numeru na bloga, lub na stronę, z którą ciągle są jakieś problemy techniczne, wrzucę pierwszą okładkę i kilka stron drugiego CMP: Konstrukt.

Za te „pół roku” kibicowania! Dzięki Dominik!
Maciek! Dzięki!
Dzięki Karol, dzięki Gonzo!
Dzięki KG i dzięki Anonimowi.
Wszystkim innym, których pominąłem dziękuję za uwagę i za uwagi.

Nie pozostawiając satysfakcji złośliwcom napiszą: tak, oczywiście, że chcę wpłynąć swoim zachowaniem na ocenę końcową komiksu. Każdą rzecz ocenia się inaczej wtedy, kiedy zna się osobę, która to popełniła. Mnie w zasadzie nikt stąd nie zna, przynajmniej osobiście, więc tylko coś takiego mogę zrobić na koniec pierwszego kibicowania. Trzymać fason. Każdy odbierze i zinterpretuje to tak, jak będzie chciał – zazwyczaj w odniesieniu do swojej osobowości.


Teraz nadejdzie czas rozliczeń. Gdy tylko pierwszy numer komiksu wpadnie w moje ręce, możecie spodziewać się recenzji.

Ciąg dalszy nastąpi...

Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: