Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 6 stycznia 2012

Kibicujemy (233)

Autor: Maciej PałkaKibicujcie komiksiarzom! Dziś oddajemy głos scenarzyście, który poprosił nas o zamieszczenie takiego oto apelu:

Witam, dzięki Ziniolowi udało się już znaleźć świetnego rysownika do jednego z moich projektów - "Postapo", być może uda się też znaleźć chętnego do innego ze scenariuszy, który leży u mnie i czeka... Już 4 lata. Nieskromnie powiem, że uważam iż "Gilles McCabe" jest najlepszym co dotąd napisałem. Ale może troszkę o czym to jest. Wiktoriańska Anglia, dzielnica Whitechapel w Londynie, 10 lat po Kubie Rozpruwaczu znów pojawiają się zmasakrowane zwłoki kobiet. Sprawę bada inspektor Gilles McCabe, zblazowany i zmęczony życiem pół-Francuz pół-Szkot. To historia tocząca się raczej przesłuchaniami i dialogami, niż dynamicznymi pościgami i strzelaninami. Pierwsza historia jest rozpisana na 2 albumy po 46 stron każdy. W planach mam rozpisanie kolejnych spraw, którymi zajmie się McCabe. Jeśli ktoś jest zainteresowany zilustrowaniem tego i chciałby zapoznać się ze scenariuszem zapraszam na maila - daniel.gizicki(małpa)gmail.com. Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie rysunek realistyczny.
Pozdrawiam, Daniel Gizicki.

Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: