Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 26 listopada 2013

Kibicujemy (364)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
"Złote wymiona" to tytuł komiksu, nad którym pracuje Marianna Strychowska. Kibicowanie temu projektowi rozpoczynamy od drobnego wprowadzenia i zapoznania czytelników z twórczością autorki. Oddaję jej klawiaturę:
O czym?
Grupa fanatycznych kapłanów w celach religijnych uniesień organizuje transport niezwykłej wagi świętego ładunku. W tym samym czasie dwójka osobliwych najemników, kierowanych żądzą pieniądza, w nieczysty sposób stara się zdobyć zlecenie na zabezpieczenie kapłańskiego szlaku.
Jak?
Mam zamiar pobawić się tymi tak namiętnie powielanymi schematami, tam i ówdzie pojawi się subtelne nawiązanie do literatury fantasy, czy też RPG. Kompletowanie drużyny, epicka podróż, szczęk metalu, dół zombie (xo)
Dużo uwagi skupiam na bohaterach. Będzie więc szeroka gama ekscentrycznych postaci.

Informacje stopniowo ukazują się na moim blogu.
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Rafał Szłapa

2 komentarze:

SpellCaster pisze...

Wygląda pysznie.

Elfica pisze...

Kibicuję gorąco :)