Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 17 lutego 2012

Kibicujemy (251)

Autor: Dominik Szcześniak GadKaszmatka się tworzy. Raporty z placu boju miały być częstsze, ale okazało się, że rysowanie jest ważniejsze od raportowania! Dzisiaj kilka słów od autora plus niewielki kontent graficzny, w którym ze względów bezpieczeństwa słowa zostały usunięte.

Mówię to po dziesięciu latach przerwy: Rysowanie to świetna sprawa. Po tak długim okresie każdy kadr to dla mnie niezłe wydarzenie, a GadKaszmatka została zaprogramowana w taki sposób, że większość z tych kadrów jest przy okazji sporym wyzwaniem. Dzisiaj prezentuję jedną i pół planszy. Totalne DIY, bez ingerencji komputera. Sprawdźcie.
Prezentowane plansze to fragment pierwszego rozdziału komiksu. Wracam do rysowania. Następny raport - być może - w przyszłym tygodniu. Póki co, praca wre, a album (prawdopodobnie w zwiększonej objętości) pojawi się w maju podczas FKW dzięki wydawnictwu Ważka.
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

4 komentarze:

Maciej Pałka pisze...

O_o' dobre!

10 lat? A kiedy rysowałeś Czakiego2?

Dominik Szcześniak pisze...

Zaokrąglam i naciągam fakty, żeby wyszło jak w przypadku Mickeya Rourke, który to niby nie zagrał w żadnym filmie przez ileśtam lat.

Czaki - 2007.

Jacek Kuziemski pisze...

kibicuję bardzo

Dominik Szcześniak pisze...

Jacek Kuziemski: Dzięki!