Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 6 lutego 2012

Kibicujemy (245)

Autor: Dominik Szcześniak Pamiętacie o komiksie Tim i Miki? Tercet Szcześniak/Nowacki/Skrobol dokłada wszelkich starań, by z ukończeniem albumu wyrobić się jeszcze w tym roku. Kibicując, sprawdźcie na jakim etapie są prace:
15 plansz gotowych, kolejne w produkcji. Dla ciekawskich prezentujemy fragment planszy numer 11 oraz szkic strony 17. Po spotkaniu z Kapitanem Marszczybrewką, bohaterowie wpadli na krótką wizytę do Ośmiornicy Weroniki, gdzie dowiedzieli się kto stoi za sprawą zniknięcia ich rodziców. Nawiązując do znanych frazesów, można by rzec, iż ta wiedza sprawi, że już nic nigdy nie będzie takie samo... Komiks pisze się bardzo sprawnie. Do tego stopnia, że muszę się hamować, by nie przesadzić i nie zrobić z niego 10-tomowej serii. Planowo chcielibyśmy skończyć prace nad nim w najbliższej przyszłości i być może jeszcze w tym roku oddać gotowy produkt do rąk czytelników, więc miło nam będzie jeśli pokibicujecie.
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

3 komentarze:

Daniel Gizicki pisze...

oczywiście że kibicuję!

Iron pisze...

Bardzo fajnie się zapowiada. Czekam!

GiP pisze...

Kibicuję:)