Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 12 marca 2012

Patronujemy: Zagubione dziewczęta - plansze

Prezentujemy opis wydawcy i przykładowe plansze z komiksu Zagubione dziewczęta wydawnictwa Mroja Press, nad którym Ziniol objął patronat. Komiks wciąż dostępny jest w przedsprzedaży, która trwa do 31 marca. Jeśli uzbiera się wystarczająca ilość chętnych (200 osób), zostanie wyposażony w specjalne etui. Na chwilę obecną zamówiono 104 sztuki albumu, z czego 61 osób opłaciło swoje zamówienie.
OD PONAD STULECIA Alicja, Wendy i Dorotka są w dzieciństwie naszymi przewodniczkami po Krainie Czarów, Nibylandii i Krainie Oz. Teraz jednak, podobnie jak i my, owe trzy zagubione dziewczęta są już dorosłe i gotowe poprowadzić nas ponownie, tym razem przez królestwa seksualnego przebudzenia i spełnienia. W swoich baśniowych historiach dzielą się z nami najintymniejszymi doświadczeniami rozmaitych form pożądania – objawieniami, które przeświecają przez czarne chmury wojny, zbierające się nad pewnym luksusowym austriackim hotelem. 
W  czerpiących  z  bogatego dziedzictwa sztuki erotycznej "Zagubionych dziewczętach" odnajdujemy na nowo siłę pełnego pasji   pisarstwa  i  rozpalającej  wyobraźnię  sztuki. Dzięki  medium komiksu są one połączone w wysublimowany, jedyny w swoim rodzaju sposób. "Zagubione dziewczęta" stanowią dzieło, które rzuca wyzwanie idei sztuki skrępowanej konwencjami. 
Oto fikcja erotyczna najwyższej próby.

1 komentarz:

Pat Maszak pisze...

mmmm zachwycające :)