Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 6 marca 2012

Patronujemy: Habibi, Zagubione dziewczęta - przedsprzedaż

Prezentujemy okładki oraz informacje wydawcy na temat przedsprzedaży komiksów, którym patronuje Ziniol. Mowa o długo wyczekiwanych Zagubionych dziewczętach Alana Moore'a i Melindy Gebbie oraz Habibi Craiga Thompsona.
Drodzy Czytelnicy, 
zaczynamy przedsprzedaż Zagubionych dziewcząt (Lost Girls) Alana Moore’a i Melindy Gebbie. Cena w przedsprzedaży wynosi 150 zł. Obiecaliśmy, że zamawiający w przedsprzedaży dostaną bonus w postaci solidnego etui (slipcase). Niestety w Polsce jest niewielu producentów takich gadżetów, dlatego poszukiwanie wytwórców spełniających nasze kryteria okazało się czasochłonne. Poza najwyższą jakością ważne było bardzo trudne do spełnienia kryterium ceny, która nie podniesie ostatecznie kosztów książki w przedsprzedaży. 
Dziś już możemy poinformować, że jeśli do 31 marca zbierzemy w przedsprzedaży ponad 200 zamówień, nasi Czytelnicy otrzymają komiks w etui. Jeżeli warunek ten nie zostanie spełniony,  Zagubione dziewczęta trafią w Państwa ręce bez etui. 
Wysyłka komiksu nastąpi w kwietniu, zaraz po weekendzie świątecznym. Kilka dni później komiks trafi na rynek księgarski. Jego cena okładkowa to 199,50 zł. 
Uwaga! Zagubione dziewczęta to komiks  naszpikowany różnorodnymi odniesieniami do literatury, co nie zmienia tego, że jest to komiks pornograficzny, a zatem przeznaczony tylko i wyłącznie dla odbiorców dorosłych. 
Ogłaszamy również przedsprzedaż Habibi Craiga Thompsona. Długo oczekiwany komiks ukaże się w maju lub czerwcu.  O postępach w pracach będziemy z przyjemnością informować. Przykładowe plansze pokażemy w najbliższym czasie.

5 komentarzy:

Szymon K. pisze...

Wiadomo czy "Zagubione dziewczęta" będą miały okładkę obitą tkaniną, czy to tylko taki nadruk?

Dominik Szcześniak pisze...

Będzie jak w oryginale - stylizacja druku, nie tkanina.

kawaii.foczka pisze...

Koszty wysyłki wliczone w cenę ?

Olga Wróbel pisze...

A książeczka do "From Hell"?

Anonimowy pisze...

lubię czytać komiksy, ale tylko ze stylizacją druku, nie tkaniną