Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 30 września 2011

Kibicujemy (215)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie nam w Łodzi! Dzisiaj tam będziemy, będą tam również nasze produkcje: "The Ziniols", "Fotostory" plus kilka innych rzeczy, w tym niespodzianka, rozsianych tu i ówdzie. W dzisiejszym odcinku chcemy dać dowód istnienia tego i owego.

Album "The Very Best OFF The Ziniols" opuścił drukarnię i trafił do wydawcy, po czym opuścił już jego domostwo i poleciał do Łodzi. Ci, którzy zamówili w przedsprzedaży będą mogli tam ów zbiorek odebrać; ci, którzy z tej opcji nie skorzystali, powinni zakupić album na stoisku Ważki. Oto dowód istnienia nr 1:
I dowód istnienia nr 2, w liczbie mnogiej spakowanej:
Teraz "Fotostory". Na początek przygotowana przez Rafała reklama komiksu, który będzie do nabycia (obligatoryjnie) na stoisku timofa i cichych wspólników w cenie niemal przedsprzedażowej 36 złotych:
A na deser dowód istnienia komiksu. I przy okazji dowód istnienia "mistrza i Małgorzaty" oraz najlepszego polskiego komiksu roku 2011:
Poza tym, zapraszamy do nabycia zaprzyjaźnionych z nami zinów. W Łodzi pojawi się xerem drugi numer "Nienawidzę ludzi" Łukasza Kowalczuka oraz - uwaga! wydarzenie! - "Brew Biała" Otoczaka. Zinografia obrodzi wieloma pozycjami, xerologia będzie mogła poszczycić się mnóstwem nowych reprezentantów - trudno wymienić ich wszystkich, ale jako że ziny bardzo kochamy - polecamy je w ciemno. EDIT: Wymienimy jeszcze jeden - wspomnianą na wstępie niespodziankę - która w nakładzie limitowanym pojawi się już dzisiaj o 17:30 podczas wernisażu wystawy "10 lat z wariatami" Macieja Pałki. Jest to 20-stronicowy xerokatalog wystawy, a oto dowód jego istnienia:
Uciekając do Łodzi na zasłużony trzydniowy wypoczynek, pozostawiamy tych, którzy do Łodzi się nie udają, sam na sam z Blerem i Incubatorium Rustecki. Bawcie się dobrze!
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: