Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 18 sierpnia 2011

Kibicujemy (187)

Autor: Dominik Szcześniak
Zanim zaczniemy kibicować „Henrykowi Kaydanowi” pełną gębą, zanim zawiśnie na naszych łamach recenzja tej serii, zanim dowiecie się o co chodzi z nawiązaniami do starych amerykańskich komiksów i zanim poznacie tajniki warsztatu Jakuba Martewicza, zbadajcie aktualny stan prac nad serialem.
Już w piątek (19.08) premiera 4 numeru ‘Henryka Kaydana’! Znajdziecie w nim aż 2 historie: „Odliczanie” cześć 2 z 3 oraz kolejną odsłonę tajemniczego „Projektu X”. Z kontynuacji przygód Kaydana dowiecie się dlaczego Maślak wysadził się w powietrze, kto stoi za planami terrorystycznych zamachów w Mediolanie i Warszawie, oraz co ma wspólnego Pałac Kultury i Nauki z celami grupy antyekologów. Na dodatkowych 6 stronach komiksu znajdziecie ciąg dalszy zagadkowej misji bohaterów „Projektu X”. Kiedy Kryniec i Becky myślą, że nic już nie może ich zaskoczyć, sprawy zaczynają się bardzo komplikować… Żeby przekonać się, jak poradzą sobie w niespodziewanych okolicznościach, oraz czy naszemu nieustraszonemu agentowi uda się ocalić od niebezpieczeństwa stolicę i piękną włoską policjantkę, przeczytajcie najnowszy, 4 numer „Henryka Kaydana”! Komiks dostępny w wersji standardowej oraz limitowanej (tylko 100 ręcznie numerowanych egzemplarzy!). Pobierz preview tutaj.
Powyższą informację prasową otrzymaliśmy od wydawcy. Na jej podstawie możecie sobie wyobrazić z czym będziecie mieli do czynienia przez kilka najbliższych tygodni. Będziemy kibicować piątemu numerowi serii. Poznacie ją od podszewki.
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Konstrukt z wielkim szumem wszedł i jakoś dojść nie może. Henryk nistąd nizowąd pojawił się i pokazuje dalej. Niezależnie od jakości w/w, kibicuję obu, ale jak Polak chce, to Polak potrafi :)

giera pisze...

zeszyty "HK" to czyta postmoderna!
kupuję regularnie.

Anonimowy pisze...

Ja jeszcze nie, ale nabieram coraz większej ochoty. Zaopatrzę się hurtem na łódzkim festiwalu :)

A przy okazji:

http://www.dccomics.com.pl/Artykul/635