Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 2 sierpnia 2011

Kibicujemy (180)

Autor: Dominik Szcześniak Dzisiaj kibicowanie możecie rozpocząć około południa. Do południa dajemy Wam czas na przygotowanie. Sobie zresztą też. Bo znowu to zrobimy - redakcja "Ziniola" z pomocą Urbiego zmaluje kolejną przygodę Leszka na billboardach.
W odróżnieniu od poprzedniej akcji, tym razem rąk nie zwiąże nam konkretny temat. Jedynym wymogiem pozostaje możliwość przeczytania komiksu z prawej do lewej i lewej do prawej. Miejsce to samo - ulica Jana Karskiego, Lublin. Poprzednia edycja bilbordowa została zniszczona, więc 5 wielkich kadrów pozostaje do zagospodarowania, co z uporem godnym lepszej sprawy oczywiście zrobimy. Malowanie komiksu (powieści graficznej) ekipa "Ziniola" (artyści wizualni) rozpocznie tym razem na tyłach Lubelskiego Festiwalu Graffiti. Cały Lublin tonie w graffiti i cała lubelska kultura i media żyją tym graffiti. Na tyłach Biedronki będziemy malować za przysłowiową bułkę. Zapraszamy wszystkich Lublinian w rzeczone miejsce. Akcja potrwa prawdopodobnie do jutra (chyba, że pogoda nie będzie sprzyjająca), więc każdy jest mile widziany. Wpadnijcie, przynieście coś do jedzenia głodnym artystom, przemyćcie coś do picia, rzućcie miedziaka do kapelusza. Lub chociaż potrzymajcie nam pędzel!

Relacja z akcji zawiśnie na stronie "Ziniola" jutro. A już dzisiaj o godzinie 18:00 Leszek uderzy ponownie - tym razem w wykonaniu Krzysztofa Małeckiego.

Na koniec, małe przypomnienie z czym dzisiaj będziemy mieli do czynienia:
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

1 komentarz:

lucek pisze...

Niestety, z powodu złej pogody akcja została przesunięta. Prawdopodobnie na koniec sierpnia.