Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 17 lutego 2011

Kibicujemy (123)

Autor: Maciej Pałka Kibicujcie komiksiarzom! Pracom nad kolejnym albumem o przygodach Benedykta Dampca (tym razem z ilustracjami Pawła Wojciechowicza) ostatnio kibicowaliśmy ponad trzy miesiące temu. Nie znaczy to jednak, że zapomnieliśmy o tym komiksie. Oddajmy głos rysownikowi:

Krótko i Konkretnie. Robota stanęła w miejscu z powodów uczelniano-prywatnych, ale wreszcie wszystko ogarnięte, wiec czas ruszyć dalej. Komiks ma zostać skończony do września i nie ma bata, ukończony zostanie. W związku z chwilowym brakiem motywacji mały konkursik.
Konkurs Benkowy
Macie ogromną ochotę pokazać się światu, ale waszą jedyną umiejętnością jest srogi wygląd? Zawsze chcieliście wystąpić w komiksie?
Świetnie, teraz macie szansę!

Wystarczy tylko, że strzelicie sobie fotkę, która ma szanse przekonać mnie, że jesteście naprawdę źli i posępni. Następnie wysyłacie ją na adres (długi adres) nawiedzonyzamachowiec@gmail.com. Osoba, która postara się najbardziej zostanie twarzą jednego z bohaterów komiksu i nie będzie to wcale postać drugoplanowa.
Macie na to czas do końca marca. Nagrodą jest oryginalna plansza z waszym udziałem :). O całości przypominał będę przy okazji kolejnych edycji kibicowania. Wszelkie pytania kierować na podany wyżej adresik. 

Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

4 komentarze:

Ystad pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Ystad pisze...

widzę tu dla siebie szansę.... ;)

IcekMały pisze...

Sfotografuję swój tyłek..przynajmniej zbliżę się do złowieszczego wyglądu Ystada. :D

Maciej pisze...

Sugerujesz, że Ystad wygląda jak Gębodupa?