Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 7 lutego 2011

Kibicujemy (115)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie twórcom "Zakazanego owocu nr 6"! O tym, na jakim etapie produkcyjnym są aktualnie, opowie Wam trio Buratyński - Kowalski - Śmigielski. Wspomnę jedynie, że wieści są optymistyczne, a w poniższym tekście znajdziecie kilka bardzo istotnych i ważnych dla fanów Pały informacji...
Zakończyliśmy prace nad postprodukcją dźwięku naszego filmu "Zakazany owoc nr 6". Tym samym możemy ogłosić wszem i wobec, że film przybrał ostateczny kształt. Po ponad miesiącu intensywnej, ciężkiej i degenerującej nasze nerwy pracy nad dźwiękiem, możemy szczerze powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z finalnego projektu. Mamy nadzieję że wy również będziecie zadowoleni, lub przynajmniej będziecie mogli ów film wyraźnie usłyszeć. Ocierając się o obłęd, udało nam się ten trwający rok projekt ostatecznie doprowadzić do końca. Więc powtórzymy to raz jeszcze: Zakończyliśmy pracę nad "Zakazanym Owocem nr 6".

Obecnie trwają przygotowania do premiery w Toruniu. Naszym priorytetem jest pierwszy tydzień marca. Zanim jednak ogłosimy oficjalnie datę pokazu premierowego, ujawnimy dwa inne terminy. W tej chwili jesteśmy pewni, że "Zakazany owoc nr 6" będzie wyświetlony 17 marca w Lublinie na pokazie zorganizowanym przez Pawła Sikorę, przyjaciela Pały, współczłonka legendarnego Amenu. Pokaz obędzie się w Przestrzeni Inicjatyw Twórczych TEKTURA. Natomiast 19 marca, nasz film zostanie pokazany na Komiksowej Sobocie w Bydgoszczy, podczas której odbędzie się spotkanie z Darkiem Palinowskim oraz z nami (Piotrem Buratyńskim, Michałem Kowalskim, Dawidem Śmigielski). Będziecie mogli nas wtedy o wszystko zapytać, lub ewentualnie wyśmiać tudzież obrazić osobiście.
 

Wszystkie osoby chętne do zorganizowania pokazu filmu, proszone są o kontakt na adres: zakazanyowocnr6@wp.pl Zachęcamy również do śledzenia naszej strony na FB, gdzie na bieżąco umieszczamy wszystkie informacje. W oczekiwaniu na ogłoszenie daty premiery, w przeciągu kilku dni umieścimy w sieci oficjalny zwiastun "Zakazanego owocu nr 6".
 

Le Kolektiff Negatif
Piotr Buratyński
Michał Kowalski
Dawid Śmigielski


Ciąg dalszy nastąpi... 
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: