Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 10 lutego 2011

Kibicujemy (118)

Autor: Dominik Szcześniak Krok po kroku zbliżamy się do zakończenia akcji kibicowania komiksowi "Ostatni wynalazek". Wszystko z tego powodu, że Rafał Trejnis powoli kończy rysowanie albumu i niebawem planowane jest jego wydanie. Komiks, którego akcja osadzona jest w Lęborku, pośrednio skupia się na postaci Paula Nipkowa (1860-1940). Jego akcja osadzona jest w teraźniejszości (nawiązując klimatem do mixu "Tajemnic Złotej Maczety" i "Tytusa"), a bohaterowie to trójka młodych ludzi wrzuconych w wir wielkiej przygody.
Powyższa plansza to jedna z najnowszych ukończonych stron komiksu. Brakuje jedynie tekstów w dymkach. Kiedy zostaną wklepane - ujawnimy kilka plansz przykładowych. Poinformujemy również na łamach kibicowskiego cyklu o tym, kiedy komiks będzie miał premierę, kto będzie jego wydawcą, jak również zaprezentujemy Wam okładkę i - przede wszystkim - powiemy, kiedy padnie ostatni klaps na planie projektu.
Ciąg dalszy nastąpi... 
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Świetna !

GiP pisze...

Fajnie wygląda, przyjemne barwy.
Czekam z niecierpliwością :)