Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

sobota, 27 grudnia 2014

Pomóż Normowi!

Jeśli wstaliście już od świątecznych stołów, to kliknijcie, aby pomóc Normowi Breyfogle. Legendarny twórca komiksów, który wrył się w pamięć czytelników zeszytów TM-Semic miał udar mózgu. Ma sparaliżowaną całą lewą stronę ciała, co dla leworęcznego artysty jest koszmarem. 
Rodzina Norma zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie - każdy grosz się przyda. Dolar od każdego z 200 tysięcy jego fanów póki co powinien wystarczyć, ale - przez wzgląd na brak ubezpieczenia i wysokie koszty leczenia - zapewne potrzeba będzie więcej. Możecie również ciepło pomyśleć o Mistrzu, napisać dobre słowo na jego facebookowej ścianie lub wysłać kartkę z życzeniami na adres:
Norm Breyfogle
C/O HCMF Room #321
1100 W. Quincy St.
Hancock, MI. 49930
Norm Breyfogle (szkic), Filip Myszkowski (kolor)
Norm Breyfogle stworzył jedną z najbardziej ekspresyjnych wersji Batmana, publikowaną w Polsce na początku lat 90. w zeszytach TM-Semic. W 2008 na łamach drukowanego Ziniola opublikowaliśmy wywiad z tym przesympatycznym gościem. Norm bez wahania podarował Ziniolowi rysunek na okładkę trzeciego numeru magazynu. To dobry moment, żeby się zrewanżować i pomóc artyście. 
W imieniu rodziny Norma proszę czytelników Ziniola o pomoc.

1 komentarz:

Wojciech Roszkowski pisze...

Super wpis. Pozdrawiam i czekam na więcej.