Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 14 marca 2014

Kibicujemy (388)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Łukasz Gontarz przedstawia okładkę "Wybranych" i prosi Was o opinię. Pomożecie?
Łukasz Gontarz: Iga stworzyła kilka dni temu okładkę do naszego komiksu i tym właśnie chcielibyśmy się z Wami dziś podzielić. Ze swojej strony muszę powiedzieć, że podoba mi się to co zrobiła. Poza tym bardzo pasuje do klimatu i sensu opowieści. Dajcie znać czy do Was też trafia i oczywiście… Nie przestawajcie Nam kibicować!
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Piotr Nowacki

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Typografia nieco siada. Na moje za dużo światła w tytule między "Y" oraz "A".
Również w nazwisku Gontarz litera "a" też niekoniecznie dobrze pracuje.
Chcieliście uwag, to macie :)
Maciejewsky

Anonimowy pisze...

Ani kompozycja, ani rysunek nie podoba mi się. Weźcie kadr ze środka albumu i przeróbcie na okładkę, lekko go podrasowujac. Będzie o niebo lepiej. Szczerze.

Łukasz Gontarz pisze...

Okej, dzięki za opinię. Właśnie tego nam trzeba. Chcemy wiedzieć czy ogólny zamysł i klimat okładki do Was trafia. Oczywiście błędy wynikające z perspektywy itp. też są ważne, ale te już mniej więcej znamy. Teraz głównie zależy nam na opinii dotyczącej tego czy ta okładka poza kilkoma błędami rysunkowymi jest fajna i zachęca do otwarcia komiksu. Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć w tej kwestii? Nam ciężko się zdystansować do własnej pracy.

Rydzewski pisze...

Mi się nie podoba w ogóle.
Nie trafia do mnie, może dlatego, że już widziałem w poprzednich ziniolowych kibicowaniach co będzie w środku. I wnętrze komiksu prezentuje się o niebo lepiej.
Może jakieś inne ujęcie, może jakieś zbliżenie na twarz a w tle trupów gromada, może jakiś obrazek z pierwszego zejścia z pokładu na planetę o dziwnej zorzy? :)

A może jakiś konkurs na okładkę. Napisał byś o co chodzi w komiksie lub co chciałbyś umieścić na okładce i może ktoś by wpadł na jakiś dobry pomysł?