Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 24 marca 2014

Kibicujemy (389)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Pamiętacie "Cel Shading"? Projekt Kuby Ryszkiewicza i Marianny Strychowskiej zyskał wsparcie finansowe czytelników. Więcej o sprawie - scenarzysta komiksu: 
Kuba Ryszkiewicz: Pieniądze udało się zebrać rzutem na taśmę. Jestem ze zbiórki bardzo zadowolony - po pierwsze dzięki pomocy darczyńców mogę bardziej skupić się na szlifowaniu scenariusza, a mniej na sprzedaży samochodu. Ale przede wszystkim dzięki zbiórce udało mi się dotrzeć do bardzo wielu osób i zainteresować projektem.
Na ten moment mamy skończonych sześć plansz i zabieramy się za kolejne. Jestem bardzo zadowolony z efektów i uważam, że rysunki Marianny znakomicie pasują do mojej wizji. Jest w nich mrok, jest uczucie, jest trochę smaczków, które dostrzeże uważny czytelnik. Prace nabierają tempa i ten moment coraz większymi krokami się zbliża. Ostatecznie chcemy zrobić 12 plansz i wtedy zacznę swój maraton po wydawcach. Mam nadzieję, że uda mi się kogoś projektem zainteresować.

Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Rafał Szłapa

3 komentarze:

xu pisze...

bardzo fajnie to wygląda!

Anonimowy pisze...

rysunkowo słabizna

ga

Anonimowy pisze...

rysunkowo świetne!