Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 20 grudnia 2013

Kibicujemy (373)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Co robi Rafał Trejnis? Czyżby kontynuował prace nad swoim nienazwanym jeszcze komiksem? Nie. Może więc rysuje trzeci tom "Fotostory"? Też nie. Czy więc zatem zajmuje się nic nierobieniem? Absolutnie. Posłuchajcie jaka jest akcja: 
Rafał Trejnis: Święta za pasem, choinki na mieście, "Last christmas" w radio, porządki, prezenty, zakupów szał. 
W całym tym zgiełku chciałbym napisać kilka słów o komiksie, nad którym ostatnio spędziłem parę bezsennych nocy. Jest to szort, który narysowałem do scenariusza dwóch panów dziennikarzy. Stwierdzili, że zamiast pisać kolejny reportaż do świątecznego wydania gazety, tym razem warto zrobić go w formie komiksu. Od strony rysowniczej robota wymagała trochę spiny (krótki termin). Dużo małych kadrów przy sporej ilości tekstu to zawsze upierdliwa robota. Ale taka to już specyfika komiksu reportażowego. O tym czy pomysł wypalił będziecie mogli przekonać się już w przyszłym tygodniu. Szorciak oprócz wydania papierowego prawdopodobnie zawiśnie też na jednym z portali internetowych. Szczegóły już niebawem.
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec

Brak komentarzy: