Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 12 grudnia 2013

Kibicujemy (369)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Sławomir Lewandowski pracuje nad kilkoma projektami. Dzisiejszy odcinek kibicowania to głównie sprawozdanie z prac nad drugą częścią "Zamachu na prezydenta", ale również apel do rysownika pewnego komiksu, do którego Sławek napisał scenariusz:
Dużo truł nie będę. Połowa komiksu zrobiona jest na gotowca, reszta w fazach różnych szkiców i bazgrołów. Jeszcze kilka dni temu mieszałem coś w scenariuszu bo parę szczegółów nie pasowało mi do całości. Trochę materiału poszło do kosza, część pomysłów wykorzystam w innych komiksach. Jeszcze pracuję nad "Zamachem" a już sięgam myślami do następnej bajki. Będzie to "Prestidigitator" . Rzecz o pewnym, delikatnie mówiąc, zdenerwowanym na cały świat magiku. Mam to wyszkicowane w całości i już się wyrywam do rysowania… ale… najpierw oczywiście muszę skończyć "Zamach". 
Kiedyś było to moim zboczeniem: coś zacząłem - nie skończyłem - poleciałem myślą na bok - zabrałem się za coś innego, czego oczywiście też nie skończyłem. I tak dalej. Dzisiaj już potrafię z tym zboczeniem walczyć i doprowadzać historie do końca. Całkiem zdrowy jednak jeszcze nie jestem i dlatego to, co robię to taka skakanka – trochę "Problemu", trochę "Westernu", trochę "Zamachu". Jeśli Wielki Mannitou nie będzie dawał mi w przyszłości po mordzie tak, jak dawał w tym roku, to dokończę wszystkie rozpoczęte historie i rypnę kolejne. Ucieszyłbym się bardzo gdyby taki jeden gościu wreszcie narysował coś pod scenariusz który do niego podsyłam!!! Fakt, że ostatnio się z tym podsyłaniem trochę opierdzielam, ale tak jak on się opierdziela z rysowaniem - to już jest prawdziwy grzech !!!!! Zacznij rysować bo koniec naszej epoki jest bliski. 
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Marcin Rustecki

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

jak ci się udaje kończyć,bo ja jestem na etapie niekończenia