Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 27 czerwca 2012

Kibicujemy (274)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie komiksiarzom! Kiedy na scenę wchodzi Piotr Szreniawski, nie trzeba nic dodawać, tak więc oddaję mu głos:
Cztery projekty pszrena
Konkrety - z antologii komiksu konkretnego
Sytuacja jest typowa - scenarzysta kibicuje rysowanikom swoich scenariuszy :). Cztery projekty, do których scenary są gotowe, czekają na realizację.

Projekt pierwszy: Perkusista - rysownik: Lukator. paski komiksowe o psychologu zalecającym ludziom grę na perkusji. fajnie by było wydać ten albumik.


Projekt drugi: Nenufaria - rysownik: Otusiunio. wspólnie zrobiliśmy już kilka projektów, może i ten uda się kiedyś zrobić. Fajnie by było! Scenar moim zdaniem do zaakceptowania, ale rysownik potrzebuje zachęty! Rysowniku! Ziniol Ci kibicuje!


Projekt trzeci: jakiś z pewnością był. To miało być o superbohaterach, psy, pandy. Coś takiego. Pierwotnie miał rysować Jakub Grochola, ale chyba nic z tego nie będzie. Znalazł się nawet drugi chętny rysownik, niestety nie pamiętam kto. Odezwij się! Ewentualnie puszczę scenar jako gotową całość, To też jest rozwiązanie :)


Projekt czwarty: Księżycowy chłopiec... rysownik: Hagarek. ups! Właśnie sobie przypomniałem, że tutaj jeszcze nie napisałem scenariusza, ale już niedługo może się za niego zabiorę! W każdym razie, jeśli projekt, wspólnym wysiłkiem rysownika i scenarzysty uda się zrobić, to super!

Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

Brak komentarzy: