Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Kibicujemy (272)

Autor: Dominik Szcześniak Nie tak dawno temu pożegnaliśmy Macieja Pałkę, który swoje odejście określił jako "odłączenie respiratora". Nadszedł czas aby zrobić to samo z rubryką Kibicujemy komiksiarzom.

Widniejący pod ziniolowym logo napis "Kibicuj komiksiarzom w każdy roboczy dzień tygodnia o 8:00" stracił na aktualności. Rubryka nie jest prowadzona regularnie. Zdycha powoli. Zanim odłączę respirator, wspólnie z twórcami, których wspieraliśmy, tchnę w nią nowe życie. Krótkie.

Już od jutra rozpoczynam kibicowanie ostateczne - w codziennych raportach dowiecie się co słychać u polskich komiksiarzy, nad czym pracują i dokąd zmierzają. Większość z nich została o akcji poinformowana mejlowo. Z racji, że nieco namiarów mi poginęło, w tym miejscu zapraszam tych, którzy takowej informacji nie otrzymali. Wpadnijcie tu po raz ostatni, skrobiąc kilka zdań.

Osobiście wciąż będę kibicował twórcom, którym chce się coś robić. Jeśli ktokolwiek z komiksiarzy zasiądzie nad nowym projektem, postawi pierwszą krechę na kartce papieru, bądź zacznie pisać kolejny scenariusz w pliku wordowskim, niech ma świadomość tego, że jestem z nim duchem i ściskam kciukasy.

A na koniec, aby nie było goło, grafika od twórców Białego Orła, Adama Kmiołka i Macieja Kmiołka. Dobrze wiedzieć, że i Ziniolowi ktoś kibicuje!
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

2 komentarze:

Natalia SStefania Borucka pisze...

Oooch, moja ulubiona rubryka, smutam od rana :(

Dominik Szcześniak pisze...

Moja też. Ale nie czas ronić łzy, Sstefania. Przez kilka tygodni kibicowanie będzie przeżywało mocny rozkwit.