Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

sobota, 21 kwietnia 2012

Patronujemy: IV Lubelskie Spotkania z Komiksem

W dniach 19-20 maja w ACK Chatka Żaka odbędą się IV Lubelskie Spotkania z Komiksem, nad którymi Ziniol objął patronat, a jego redakcja weźmie czynny udział w budowaniu programu. Zanim organizatorzy udostępnią godzinowy plan imprezy, zdradzimy kilka informacji. Na początek plakat LeSzKa autorstwa Mikołaja Ratki.
Podczas LeSzKa odbędą się m.in. spotkania promocyjne komiksów Ksionz (obecni będą scenarzysta Dominik Szcześniak i rysownik Marcin Rustecki) i GadKaszmatka oraz prezentacja Pracowni Komiksu. Niemal cały sobotni dzień odbywały się będą warsztaty prowadzone przez kilku twórców komiksu. Zainteresowanym wzięciem w nich udziału już wkrótce przekażemy więcej informacji.
19-20 maja. Lublin. Warto być tam w tych dniach.

4 komentarze:

arcz pisze...

Premiera "Kzionza"? Fantastycznie!

Mocno wstępnie planuję wpaść przynajmniej w pierwszy dzień imprezy - oby po KW zostały jeszcze siły i chęci na obcowanie z komiksiarzami ;)

Dominik Szcześniak pisze...

Zawiodę Cię, arczu: Póki co będzie to tylko spotkanie promocyjne:D Dużo o tym komiksie sobie pogadamy, pokażemy sporo plansz... ale fakt, chcielibyśmy wydać go wcześniej. Niemniej jednak termin LeSzKowy kompletnie odpada.

arcz pisze...

A, ok :)

W takim razie kiedy można się spodziewać samej premiery? Okolice MFK czy wcześniej może?

Chyba jedna z niewielu rodzimych premier tego roku, której doczekać się nie mogę :]

Dominik Szcześniak pisze...

Dzięki. Kiedy będziemy znać datę premiery, na pewno damy cynk. Chcielibyśmy przed MFK, ale zobaczymy czy damy radę.