Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 1 kwietnia 2016

Tim i Miki w Krainie Psikusów powracają!

Pamiętacie Tima, Mikiego, kapitana Marszczybrewkę, Hipka i spółkę? Wydany w 2013 roku album, któremu Ziniol kibicował, już w maju doczeka się reedycji - tym razem w powiększonym formacie (A4), z dodatkową historyjką, zupełnie nową okładką oraz galerią szkiców. Opis wydawcy przedstawia się następująco: 
Pewnego dnia za sprawą magii znikają rodzice małych dzieci. Dwaj koledzy: Tim i Miki, postanawiają odnaleźć zaginionych, tym bardziej, że są wśród nich także ich mamy i ojcowie, za którymi mocno już tęsknią. Dzięki magicznemu portalowi ukrytemu za szafą, przenoszą się do niesamowitego świata. Czeka tam na nich masa przygód. Będą musieli stawić czoła kapitanowi Marszczybrewce i jego piratom, przeżyją atak Buziakowców, a także trafią do zamku straszliwego Lorda Valdemara. 
Pierwszy album z przygodami Tima i Mikiego zawiera długą historię zatytułowaną „W krainie psikusów”, krótki epizod „Dary losu", a także szkice oraz materiały dodatkowe. 
Scenariusz: Dominik Szcześniak. 
Rysunki: Piotr Nowacki. Kolor: Sebastian Skrobol.
Wydawca: Wydawnictwo Ongrys
 

Brak komentarzy: