Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 25 lipca 2011

Kibicujemy (178)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie komiksiarzom! Kamień Przeznaczenia niebawem uderzy po raz drugi. Tomasz Kleszcz kontratakuje!

Akcja ze Szczeppanem dobiega końca, na biurko wrócił „Kamień Przeznaczenia”. Mam ambitny plan, aby ukończyć go do końca sierpnia. Czy się uda - zobaczymy. W pracy wesprze mnie Magda Saramak, którą znacie z kolorów na tylnej okładce z tomu pierwszego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w komiksie znajdą się trzy dwustronicowe plansze jej autorstwa, których osobiście nie mogę się doczekać. Jestem również  na etapie rozmów z innymi rysownikami, których chciałbym zaprosić do komiksowej galerii. Więcej informacji wkrótce. Zainteresowanych zapraszam na bloga, gdzie można zapoznać się z dwiema nowymi planszami w pełnym kolorze. Tymczasem dla czytelników Ziniola małe zestawienie porównawcze w formie obrazkowej:
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

3 komentarze:

IcekMały pisze...

You can do it!

Tomek pisze...

postaram się :)

Anonimowy pisze...

Jestem bardzo za :)