Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 5 lipca 2011

Kibicujemy (174)

Autor: Dominik Szcześniak Kibicujcie komiksiarzom! "Ostatni wynalazek" ukończony, ale duet twórców odpowiedzialny za ten komiks nie odpuszcza. Już niebawem drukiem pojawi się ich kolejny komiks - zbiorcze wydanie publikowanego w "Ziniolu" "Fotostory". Cieszycie się?
"Fotostory: Zanim zaczniemy" - rys. Rafał Trejnis
Zebrany w jeden tom cały pierwszy sezon opowieści. Ponad 100 stron. Twarda oprawa. Plus kilka dodatków dla fanów serii - w tym niemal 20-stronicowy specjalny epizod, zatytułowany "Zanim zaczniemy". Komiks planowo ukazać ma się we wrześniu, ale prace nad nim jeszcze trwają. Scenariusze dodatków są na ukończeniu. Rysunki do nich - powiedzmy, że na półmetku.

"Fotostory" to motor napędowy drukowanego "Ziniola"; serial, który - łącząc wątki obyczajowe z lekką nutką paranormal activity miał trwać albo tak długo, jak to tylko możliwe, albo przynajmniej do momentu zamknięcia "Ziniola". Jak widać, "Fotostory" przeżyło magazyn. Razem z Rafałem bardzo zżyliśmy się z postaciami, o których piszemy/rysujemy i stwierdziliśmy, że tak łatwo nie porzucimy tego tematu. Zamiast w odcinkach, chcielibyśmy wydawać komiks raz do roku w formie zbliżonej do tej, jaką zobaczycie już we wrześniu.

No i co tu więcej można napisać podczas pierwszego wejścia? Może tylko, z pewną taką nieśmiałością: kibicujcie!
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

10 komentarzy:

Ystad pisze...

Ja mocno kibicuje.

kolec pisze...

To ja też.

GiP pisze...

Jak najbardziej kibicuję :D

Iron pisze...

Również bardzo kibicuję. Strasznie mi się podoba ten pomysł i chętnie sobie sprawię to wydanie, gdy wyjdzie.

Trzymam kciuki za powodzenie projektu!

Łukasz Okólski pisze...

oj bardzo mocno kibicuje. Miałem okazje przeczytać tylko kilka odcinków i strasznie się cieszę, że będę mógł kupić zbiorcze.

Maciej pisze...

Rewelacyjny komiks. Kibicuję z całych sił!

tO mY: pisze...

wstyd nie znać, wstyd nie kibicować!
to takie OS Ziniola ;-)

buber pisze...

Dopisuję tytuł do listy planowanych zakupów!

lucek pisze...

Dzięki za kibicowanie.
Pomogło!

Maciej Gierszewski pisze...

jak najbardziej kibicuję!