Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

wtorek, 10 marca 2009

Ziniol na WSK i inne rzeczy...

Autor: Dominik Szcześniak

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:45, w klubie Palladium na ulicy Złotej 9 w Warszawie, w ramach Warszawskich Spotkań Komiksowych odbędzie się spotkanie z redaktorem naczelnym "Ziniola". Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników. Będziecie mogli poruszyć wszelkie drażliwe tematy związane z pismem, jak również uzyskać informacje na temat przyszłości magazynu, czy też po prostu pogadać na przeróżne tematy komiksowe. Spotkanie z "Ziniolem" to oczywiście nie jedyna atrakcja tegorocznych WSK - cały program imprezy znajdziecie w tym miejscu (natomiast po kompletną listę premier komiksowych, które pojawią się na WSK odsyłam na Motyw Drogi).

Kilka dni temu informowałem o zmianie "polityki wydawniczej" ma
gazynu. Główni magazynierzy stwierdzili, iż warto poszerzyć zakres kompetencji bloga (patrz.: tekst pod logo). Skutkiem tego w necie lądowała będzie większość recenzji, krótkie wywiady oraz wszelkie sprawy związane z bieżącymi wydarzeniami na scenie komiksowej. Mamy nadzieję dostarczyć Wam sporą dawkę "komiksowego mięcha", podanego w sposób jak najbardziej zjadliwy. W związku z tym zwiększy się liczba ludzi piszących - już za kilka godzin (krótko po północy) debiut na blogu odnotuje Kingpin, który podzieli się swoimi wrażeniami z filmowej adaptacji "Strażników".

Ten powiew świeżości to również zasługa Daniela Chmielewskiego, który kilka dni temu, w późnych godzinach nocnych dokonał krótkotrwałego przejęcia władzy na blogu, kompletnie go przemeblowując. Aby uwypuklić profesjonalizm nowego layoutu, prezentuję ten stary, z osta
tnich chwil jego istnienia:

Pomachajmy mu na pożegnanie. Niech go piekło pochłonie, dunder świśnie, a dzieci z przedszkola utopią w pierwszy dzień wiosny w pobliskiej rzece.

Brak komentarzy: