Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

sobota, 20 sierpnia 2016

Kibicujemy (430)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Ledwo zbiorcze wydanie serii o Dzikim Zachodzie opuściło drukarnię, Sławek Lewandowski rozpoczął prace nad kolejnym projektem. "Piraci" to komiks o objętości zbliżonej do westernowej sagi o miasteczku Sallem. Autor, po okresie szkicowania, zaczął "cisnąć komiks na gotowca"...
Sławek Lewandowski: Roman Polański – Piraci. Finansowa klapa, film opluty przez krytyków, kariera reżyserska na zakręcie, baty z każdej strony. Tak było. Superprodukcja owiana legendą została wrzucona do dziury z błotem. 
Szkoda. Przecież ten film, to nie jest film, tylko teatr. Groteskowy klimat, abstrakcyjny humor, temat historii pirackich potraktowany w bardzo komiksowy sposób. Widocznie oczekiwano bardziej poważnego podejścia do sprawy i się pomylono. A jak już się pomylono to się nie przyznano do tego że zaskoczeniem stało się to, co zobaczono. Nie zrozumiano – więc co? Jedziemy po tym. 
Krytycy – kij wam w oko. Ja ten film uwielbiam. Scenę jedzenia szczura oglądałem już milion razy, i mam zamiar obejrzeć ją jeszcze ze dwa miliony razy. Rysuję nowy komiks – co to może być?
Kosmici?
Kowboje? – już byli.
Wikingowie?
Nie!!!
PIRACI!!!
Plansza z Piratów
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Marcin Rustecki

Brak komentarzy: