Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 3 lutego 2014

Kibicujemy (382)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Smutny poniedziałkowy poranek mogą rozświetlić Wam dzisiaj dwie rzeczy: konkurs i sprawozdanie ze stanu prac nad pewnym komiksem. Chodzi o "Wybranych" Łukasza Gontarza i Igi Nowak. 
Łukasz Gontarz: Dziś będzie szybko, bo i czasu ostatnio mamy mało. W skrócie należy powiedzieć, że przez ostatnie 2-3 miesiące rzuciliśmy się w wir pracy i poprawiliśmy większość rzeczy które planowaliśmy. W tej chwili mamy wykończonych w całości 115 stron. Zatem do poprawy - i tu zaznaczam, że chodzi o poprawę, a nie rysowanie od zera - pozostało 25 stron. Jesteśmy na ostatniej prostej – to pewne. Praca idzie nam bardzo sprawnie. Myślę, że finał to kwestia 1,5 do 2 miesięcy. 
Co do sposobu wydania, to na tę chwilę nie mogę niestety podać żadnych konkretów, ale jak tylko będzie na ten temat jakaś informacja to na Ziniolu pojawi się ona niezwłocznie. 
Niedawno sporządziliśmy demonstracyjne egzemplarze naszego komiksu, zawierające pierwsze 42 strony ze 140-stronnicowej całości. Egzemplarze te wraz z listami powędrowały do potencjalnych wydawców. Piszę o tym, ponieważ zostało nam kilka z nich i w związku z tym postanowiliśmy ogłosić KONKURS w którym będzie można wygrać jeden z dwóch takich „unikatowych” egzemplarzy. Komiksy zostały wydrukowane na porządnym kredowym papierze w formacie 230x165 mm. Jeżeli chcielibyście mieć coś takiego i sprawdzić czy nasz komiks jest wart przeczytania, zapraszamy Was do udziału w konkursie. Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu lub na facebooku.
Pozdrawiamy was serdecznie, zapraszamy do komentowanie i wspierania naszego projektu. I wiedzcie, że mkniemy do przodu na pełnych obrotach. Bądźcie z nami! 
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Rafał Szłapa

Brak komentarzy: