Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 29 stycznia 2014

Kibicujemy (381)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
"PEH - Początek" to komiks autorstwa człowieka ukrywającego się pod pseudonimem Koalar. Rozpoczynając kibicowanie temu projektowi odsyłamy na jego stronę internetową oraz zachęcamy do rzucenia okiem na okładkę i wsłuchanie się w słowa autora... 
Komiks przedstawia perypetie czworga młodych osób, które postanawiają zostać superbohaterami. Roboczy tytuł to "PEH - Początek". Seria jest humorystyczna, rysowana prostą, półrealistyczną kreską. Na razie nie zdradzam zbyt wielu szczegółów, ale za jakiś czas przedstawię kilka stron w kolorze. 
Póki co ciekawscy muszą się zadowolić czarno-białym rysunkiem z okładki. Gotowe są 42 strony w tuszu, powoli kończę etap kolorowania. Komiks ukaże się na pewno, jeśli żaden wydawca się nie skusi, to wydam go sam. 
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Krzysztof Małecki

Brak komentarzy: