Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 21 grudnia 2011

The Ziniol's TOP 5 2011. Wybór czytelników

W tym roku tradycyjne głosowanie wewnątrz redakcji Ziniola postanowiliśmy urozmaicić typowaniem Czytelników. Głosujemy na najlepszy komiks wydany w Polsce w 2011 roku. Każdy czytelnik może zagłosować na 5 pozycji a następnie - w drodze losowania - zdobyć atrakcyjne zestawy nagród.
Wyszliśmy z założenia, że jakkolwiek nasze wewnętrzne głosowanie jest bardzo istotne, tak prawdziwie prestiżowa jest opinia czytelników. Jest ona miodem na serce twórcy i możliwym dopalaczem w pracach nad kolejnym albumem. Możecie zatem głosować na jakikolwiek ze wszystkich komiksów, wydanych w Polsce na przestrzeni minionych 12 miesięcy. Polskich lub zagranicznych autorów. Zinów, magazynów, albumów, zeszytów, czy też konkretnych krótkich form.
Wasze typy, wraz z krótkimi uzasadnieniami każdego z wyborów, prosimy wysyłać na adres: ziniolzine@gmail.com do 31 grudnia 2011 roku. Wyniki, wraz z typowaniem wewnątrzredakcyjnym, poznacie w ciągu dwóch kolejnych dni. Wtedy też rozlosowane zostaną 3 zestawy nagród, w skład których wejdą następujące smakołyki (i może coś jeszcze!):
Antologia The Very Best OFF The Ziniols: Greatest Hits 1998-2005 vol.1 (dzięki uprzejmości wyd. Ważka),
Lublin w powieści graficznej (dwa zeszyty) oraz Spotkanie z poetą (dzięki uprzejmości Ośrodka Brama Grodzka/Teatr NN),
Lucky Luke, tom 3/ Liga Niezwykłych Dżentelmenów. Stulecie 1969 (opcjonalnie) (dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont Polska), 

Pomocna dłoń (komiks wydany przez Urząd Publikacji Unii Europejskiej)
ziniolowy badzik (dzięki uprzejmości dziewczyn z Sexy Armpit)
oraz ekskluzywne, oryginalne rastry-wejściówki na Ziniol Release Party, którym wykonane zostały billboardy w akcji Polska dla wszystkich (dzięki uprzejmości Macieja Pałki).

Wybierajcie komiks roku! Zapraszamy do głosowania!

Brak komentarzy: