Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 15 czerwca 2015

Kibicujemy (419)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty! 
Komiks "Andreas Nostromus - Świątynia"(lub "Dom strachów" - decyzja dotycząca podtytułu nie została jeszcze podjęta) to zaplanowany na ok. 80 plansz komiks Daniela Michalczyka. Z czym to się je i jak to wygląda? Oddaję głos autorowi...

Daniel Michalczyk: Jest to komiks fantasy, którego tytułowy bohater jest najbardziej ściganym zbiegiem w Królestwie. Co ciekawe, jeszcze niedawno był po drugiej stronie barykady, gdyż pełnił stanowisko dowódcy sił zbrojnych Królestwa, prawej ręki króla, był uwielbianym wodzem i znakomitym wojownikiem. Teraz zagubiony, głodny i zmęczony czuje na plecach oddech pościgu, gdy trafia do dziwnej, opustoszałej wioski. A tam, na jego nieszczęście, dopiero zaczną się jego prawdziwe kłopoty, gdy trafi do ukrytej w mrocznej puszczy Świątyni Strachu.

Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Piotr Nowacki

1 komentarz:

kryzyskurwa pisze...

Przede wszystkim do zmiany czcionka i zadbanie o korektę.