Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 9 sierpnia 2012

Kibicujemy (305)

Autor: Dominik Szcześniak Lada dzień, lada chwila kończymy kibicowanie. A kończąc, wypadałoby wspomnieć co nieco o okołoziniolowych planach. Dzisiaj więc słów kilka o drugiej części antologii The Best OFF, która planowo powinna pojawić się w październiku, a w podtytule miała będzie: Rarities and B-Sides.
Muszę przyznać, że pod tak sformułowany tytuł będę musiał nagiąć nieco rzeczywistość, rarytasami i kawałkami ze stron B czyniąc rzeczy mało znane nawet najbardziej hardkorowym czytelnikom Ziniola. Poza całymi numerami (#36), galerią okładek (z towarzyszącym im kolejnym długim tekstem), "wyciągiem z publicystyki", pełnymi albumami (Uwydatnienie Piotra Machłajewskiego, Nie ma cudów Rafała Trejnisa) i szortami komiksowymi, na łamach zbiorku znajdziecie również mini-album Paine: Dyskont Nałęczowianka (scenariusz: Andrzej Śmieciuszewski), komiksy z zinów Szalet i Dół, jak również niepublikowane wcześniej kawałki.

O postępach prac nad antologią będę informował już poza kibicowskim cyklem. Póki co, w ramach ciekawostki, prezentuję jeden z wczesnych etapów tworzenia grafiki do ujawnionej jakiś czas temu okładki vol.2. Autorem jest rzecz jasna Daniel Grzeszkiewicz. 

Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

psychodeliczna ta grafika bez twarzy i owcy, rzekłbym nawet, że lepsze, na pewno mocniejsza, od ostatecznej wersji