Magazyn komiksowy (1998-2018). Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 4 maja 2011

Kibicujemy (153)

Autor: Maciej Pałka Kibicujcie komiksiarzom! Nadciąga wiosenne nasilenie komiksowych konwentów i festiwali. Z tej okazji kolejny projekt zbliża się do szczęśliwego finału. Dziś więc kończymy kibicować debiutowi Człowieka Bez Szyi!

Wszystko gotowe. Oba zeszyty się właśnie drukują, materiały na stronie Dolnej Półki kuszą do zakupu, autorzy poklepują się po plecach i chłodzą szampana na uroczystą premierę na Komiksowej Warszawie. A sam Człowiek Bez Szyi? Cóż, przede wszystkim zaciska kciuki, że jego przygody przypadną do gustu czytelniczej braci.

Prace nad projektem rozpoczęły się w pierwszych tygodniach 2010 roku i nim zdążyliśmy się obejrzeć, zamiast planowanego 32 stronicowego zeszytu mieliśmy już 48, a potem 64 plansze, które zdecydowaliśmy się rozbić na dwa oddzielne albumy. Bardzo dziękujemy wszystkim za wszystkie motywujące całą ekipę komentarze, jakie na etapie finiszowania prac zagrzewały nas do wyrobienia się na majowy festiwal.

Ale to nie koniec, oczywiście. Człowiek Bez Szyi powróci!

Oprócz trailera ekskluzywny priwju - aż OSIEM STRON z jednego z zeszytów! Zapraszamy do czytania szortu "Człowiek Bez Szyi: Angielska Robota"!

Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

1 komentarz:

Unknown pisze...

okładka drugiego zeszytu jest cudowna!