Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

poniedziałek, 12 maja 2014

Kibicujemy (394)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty! 
Łukasz Gontarz przedstawia wieści z placu boju "Wybranych". Same dobre.
Dziś mam do przekazania dwie fantastyczne dla nas wiadomości. Po pierwsze chciałbym poinformować wszystkich, że nasz komiks został ukończony i zostanie wydany nakładem oficyny Kot w Kropki ze Szczecina. Premiera odbędzie się prawdopodobnie już za chwilę, na Festiwalu Komiksowa Warszawa. Album będzie można kupić na stanowisku wydawnictwa ONGRYS. Całość liczy 138 stron i zostanie wydana w formacie 165x235 mm. Więcej szczegółów podamy wkrótce na naszym facebooku i stronie internetowej.
Po drugie przedstawiam Wam nową i ostateczną okładkę pełnego albumu którą stworzył dla nas Łukasz Rydzewski. Pięknie mu za to dziękujemy.
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Rafał Szłapa

2 komentarze:

GiP pisze...

okładka prezentuje się zacnie

Tomek pisze...

O, bardzo fajna.