Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

piątek, 22 kwietnia 2011

Kibicujemy (147)

Autor: Dominik Szcześniak To już na pewno ostatnie wejście. Nie ma przebacz. Po raz ostatni kibicujemy "Kamieniowi Przeznaczenia". Jako, że Tomasz Kleszcz ma już album wydrukowany i rozpoczyna jego dystrybucję, oto ostatnie słowa od niego:

Witam. Tym razem mało pisania, same konkrety. Do ostatniej promocyjnej grafiki dołączyła dziś okładka tylna, którą do mojego szkicu w piękny sposób pomalowała Magda Saramak, której parę prac możecie obejrzeć tutaj.
Tym samym w sieci krąży koło 20 stron plus kilka kolorowych graficzek promocyjnych. Komiksowi patronuje Aleja Komiksu, Gildia i Poltergeist. Także na Komiksomanii dość nieźle zapowiedź rzucała się w oczy. Mam nadzieję że ktoś zauważył i że kogoś komiks zainteresował. Do kupienia będzie u mnie na blogu, oraz w komiksowych sklepach internetowych. Chętni na pewno znajdą. Premiera już 25 kwietnia. Polecam, bo na razie spore rabaty, więc cena bardzo przystępna. Dla ludzi lubiących kontakt bezpośredni będę dostępny na Komiksowej Warszawie w sobotę.
Dzięki za kibicowanie i do zobaczenia może przy produkcji części drugiej, czego sobie szczerze życzę.
Ciąg dalszy nastąpi...
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

dlaczego gość stojąc 1-1,5m przed samochodem jest taki gigantyczny?