Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 1 kwietnia 2015

Kibicujemy (415)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
"Prestidigitator" Sławka Lewandowskiego już jest! Dowód jego życia oraz kilka słów od jego autora prezentujemy poniżej:
SL: Narysowane, wydrukowane – leży i się ze mnie śmieje. Sztuka to bestia nienasycona, jak stwierdził taki jeden pan, który się na tym znał. Będzie do swego stwórcy pyskować, będzie ostro świrować, bo wie że ten bidny, uzależniony od niej typ i tak nie zostawi, nie odejdzie, z trampka nie pociągnie. Z Prestidigitatorem kłóciłem się wiele razy o różne rzeczy. Nie będę szczegółowo brudów rodzinnych na światło dzienne wyciągał. Wspomnę jedynie, że był to konkretny zawodnik i trochę się przy nim napociłem. Poimprezowaliśmy też czasami razem, żeby dystansu odpowiedniego do siebie nabrać. Koniec, kropka – sprawa z magikiem zamknięta - mykam do kolejnych historii. Za jakiś czas coś o nich wspomnę.

A sam komiks możecie nabyć pisząc do autora: czarnykopaczpodziemniowy@tlen.pl 
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Marcin Rustecki

Brak komentarzy: