Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

niedziela, 1 marca 2015

Halo komiks

"Halo komiks" to tytuł recenzenckiego działu komiksowego audycji Józefa Szopińskiego "Halo kultura", emitowanej na antenie Radia Lublin. Program startuje w każdy wtorek o godzinie 23.00, a segment komiksowy rozpoczyna się w nocy z wtorku na środę, w okolicach godziny 00:15. "Halo komiks" z Ziniolem ma jedną wspólną cechę - oba wytwory komiksowej popkultury prowadzone są przez tego samego człowieka, stąd należy je traktować jako byty uzupełniające się. Wszystkich czytelników Ziniola zapraszamy zatem na nowe salony, gdzie regularnie omawiane są najnowsze produkcje.
"Halo komiks" ma swoją podstronę na www Radia Lublin, gdzie dzień po emisji programu ląduje zapis audio.
"Halo komiks" ma także swój profil na facebooku, gdzie informujemy o sprawach bieżących oraz  tematyce podejmowanej w audycji-matce. Zdarza się również, że recenzowane komiksy uczestniczą w radiowej sesji zdjęciowej, której efekty również publikujemy.
Ta sytuacja nie oznacza śmierci Ziniola, na łamach którego wszystko pozostaje bez zmian.
A na koniec dotychczasowy dorobek "Halo komiks":
Audycja pierwsza, w której omówione zostały takie komiksy jak "Wieże Bois-Maury: Oliwier", "Black Science", "All Star Western".
Audycja druga: "Parker: Firma", "Kaiju", "Violent Skate Bulldogs", "Calvin i Hobbes: Dni są po prostu za krótkie", "eMeFKa news".
Audycja trzecia: "Polina", "Przebudzenie".
Czytajcie, słuchajcie i bawcie się dobrze.

Brak komentarzy: