Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

środa, 27 sierpnia 2014

Kibicujemy (404)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Od ostatniego kibicowania "Portalowi" minął prawie... a zresztą, lepiej o tej sprawie opowie Kajetan Wykurz
Kajetan Wykurz: Od ostatniego kibicowania „Portalowi” minął prawie rok. W tym czasie komiks został w całości narysowany i w dużej części pokolorowany. Podjęta też została decyzja, że należy iść z duchem czasu i zanim komiks ukaże się w wersji papierowej (co ciągle jest w planach), udostępnić go bezpłatnie w internecie w formie odcinkowego webkomiksu. I tak oto pierwsza część serii, czyli „Krew i Mgła” wystartuje 1 września. A już dziś można śledzić nas na facebookowym fanpage'u, na którym m.in. dowiecie się kilku szczegółów, dotyczących głównych postaci w komiksie. Zapraszamy do lajkowania.
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Piotr Nowacki

Brak komentarzy: