Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 23 stycznia 2014

Kibicujemy (379)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
Lenny
"World of Aghart", "Dziwne to wszystko...", "Lenny"? Co stoi w miejscu a co idzie do przodu? Czy pojawiło się coś nowego? W dzisiejszym odcinku sprawozdanie z prac nad swoimi nowymi produkcjami zdaje Hubert Ronek.

Od poprzedniego Kibicowania minęły już dwa miesiące. Co udało się w tym czasie zrobić? Do końca dobrnąłem z całkiem innym projektem, o którym na Ziniolu nie wspominałem - zakończyłem rysowanie pierwszego tomu Jestem Bogiem. 
42 strony czekają na porządną okładkę, a później na dobry moment by ukazać się drukiem. Dwa tytuły, którym kibicowali czytelnicy Ziniola ("World of Aghart" oraz "Dziwne to wszystko..." stoją w miejscu). Na szczęście mający zasłużone pierwszeństwo "Lenny" idzie dość zgrabnie do przodu, siedzę właśnie nad tuszem 55 strony. Do końca pozostało jeszcze 7 -  Komiksowa Warszawa będzie chyba nasza!
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Piotr Nowacki

Brak komentarzy: