Cybersferyczna kontynuacja papierowego hitu! Recenzujemy nie tylko komiksy w twardej oprawie! Redaktor prowadzący: Dominik Szcześniak. Kontakt: ziniolzine@gmail.com

czwartek, 14 maja 2015

Kibicujemy (418)

Ósma wybiła! Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, zalecam wykonanie kilku banalnie prostych czynności celem zrobienia kawy, po czym zapraszam do kibicowania komiksiarzom! Mobilizowania ich do dalszej pracy i wymyślania pomysłów! Badania wykazały, że najlepszy dzień mają ci, którzy zawsze z rańca kibicują komiksiarzom. Kibicuj i Ty!
"Maja z księżyca" - książka Katarzyny Babis, której Ziniol kibicował prawdopodobnie właśnie teraz wychodzi z drukarni. O tym, co wydarzyło się od ostatniego kibicowania opowiada sama autorka:
Katarzyna Babis: Po ponad roku od powstania, "Maja z Księżyca", moja debiutancka książka dla dzieci, w końcu trafia na półki księgarni. Zaczęło się od konkursu, w którym nic nie wygrałam - nic, poza gotowym materiałem na książkę. Później było pierwsze kibicowanie na Ziniolu, a dzięki kibicowaniu kontakt z Maćkiem Gierszewskim. A dzięki niemu kontakt z Wydawnictwem Widnokrąg. Aż wreszcie decyzja Ministerstwa Kultury o dofinansowaniu dla "Mai" - no i stąd już szybka droga z górki do drukarni. Bardzo się cieszę, że ten projekt doczekał się tak szczęśliwego finału. Teraz pozostaje mi czekanie na opinie czytelników i planowanie kolejnych książeczek.
Ciąg dalszy nastąpi
Autorem grafiki tytułowej akcji społecznej "Kibicujemy komiksiarzom" jest Wojciech Stefaniec

Brak komentarzy: